Çatı Katı Fiyatları || Modelleri TeL:0216-452 72 47

Sena  Group Çatı Katı Fiyatları  TeL:0216-452-72 47

Sena Group Web Sitemiz http://www.catiyapimi.net

Çatı, bir binanın en üst yüzeyini örtmek için yapılır. Binayı özellikle suyun meydana getirebileceği hasarlara karşı korur. Çoğu ülkede, çatının birincil kullanım amacı, yağmura binaları yağmura karşı korumaktır. Binanın yapısına bağlı olarak, çatı ayrıca sıcağa karşı, güneş ışığına karşı, soğuğa karşı ve rüzgara karşı da binaları korumak için kullanılabilir.

Günümüzde, bir çatının yapılması, çeşitli yerel ve uluslararası mimari yasalara tabidir. Bir çatının dizaynında kullanılan çatı malzemeleri , nasıl yapıldığı ve dayanıklılığı yasalarla belirlenmiştir. Çatı malzemeleri, muz yaprakları, alüminyum, önceden dökülmüş beton vb. olabileceği gibi, en yaygın kullanılanları, ahşap, atermit, kiremit ve şıngıldır. Dünyanın birçok yerinde çatı malzemesi olarak seramik kiremitler tercih edilir.

Çatılar, bir binanın en zor erişilebilen noktaları oldukları için, yapılırken dayanıklı bir şekilde inşa edilmeleri oldukça önemlidir. Yenileme, tamir gibi ihtiyaçların daha az ortaya çıkması için dayanıklı yapılmış çatılar gerekmektedir. Doğru yapılmış çatı, kaplama, koruma ve su geçirmeme özellikleri taşımalıdır. Çatı altında oluşturulacak havalandırma çatının ömrünü uzatmakta ve dayanıklı bir çatı oluşturmaktadır

Çatı (sandviç panel,trapez, etermit, betonarme çatılarda...),balkon ve teraslarda, su depolama ve dağıtım kanallarında, metal yüzeylerde, seramik üst ve altı su yalıtımında Mariseal su izolasyon ürünleri kullanılabilmektedir.
kullanılmaktadır

 Çatı (sandviç panel,trapez, etermit, betonarme çatılarda...),balkon ve teraslarda, su depolama ve dağıtım kanallarında, metal yüzeylerde, seramik üst ve altı su yalıtımında Mariseal su izolasyon ürünleri kullanılabilmektedir

Müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan GÖKÇE Çatı , müşteri isteklerini daima ön planda tutarak çatı uygulama hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Doğru ürünün, doğru çatı da kullanılmasını nedenli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, çatı malzemeleri portföyümüzü olabildiğince geniş tutmaya özen gösteriyor ve sizlere bu doğrultu da hizmet sunmayı bir borç biliyoruz.

Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki; "FARKLI OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ VE BU FARKI SİZİN DE YAŞAMANIZI İSTİYORUZ. "Artık çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kesin çözümler getiriyoruz.

 

Onduline HR levhaları gerek CEN ( European Commitee for Standardization ), gerekse TSE ( Türk Standartları Enstitüsü ) tarafından kabul edilmiş olan TS EN 534 standardında ve bu standartta "üstün kalite" olarak belirlenen "A tipi" özelliklerine göre üretilir ve test edilir.

Her türlü çatı ve cephe kaplamasında kullanılan Onduline Hr levha kolay uygulanması ile birlikte ekonomik oluşuyla sistem çatılarının vazgeçilmezidir.
Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar.

 

Shingle Sistemi

Yüksek kaliteli okside bitümden, örgüsüz cam elyaf donatılı olarak üretilen ve üzeri çeşitli renklerde granüle mineral kaplanan çatı kaplama malzemesidir şingıl.

Her tip çatıya kolayca uyum sağlar ,parçalı dokusu ve çekici renkleri ile estetiktir.
Hızlı uygulanır.Su geçirmez parçalı ve esnek yapısı sayesinde sıcaklık farklılıklarında çatlamaz ve uzun ömürlüdür.Üzerinde rahatça yürünebilir.

ONDULINE BARDOLINE TEGOLA LANDMARK

 

Garantili Sistem

1-) Shingle
2-) Su yalıtımı (Membran)
3-) OSB3 Levha
4-) Isı yalıtımı (XPS Foamboard)

Shingle sistemi her tip yapıda, uygulaması kolay, su geçirmez, güvenli, uzun ömürlü, hafif ve estetik çatılar yaratmak için zengin olanaklar sunar.

 

Ekonomik Sistem

1-) Shingle
2-) Su yalıtımı (Buhar dengeleyici örtü)
3-) OSB Levha


Yaklaşık 10kg/m2 ağırlığıyla hafif bir malzemedir, çatı konstrüksiyonuna az bir yük verir.

%40 ve üstü eğimli çatılarda çivi ile daha düşük eğimli çatılarda ise yapıştırılarak uygulanır, profesyonel ve doğru uygulama sayesinde uzun yıllar binanızın estetik şapkası olur.

 

VELUX Çatı Penceresi Sistemleri

Hayalinizdeki çatı katı
Aldatmaca değil gerçek..Velux çatı pencereleri çatı katınızı aydınlık ve havadar bir vahaya çeviriyor.Çatı katı evinizin karanlık ve en sevilmeyen bir köşesi olmak zorunda değil.Çatı katınızı gün ışığına açın ve değişimi gözlerinizle görün.

Işık manzara ve atmosfer çatı katınızı evinizin en güzel yeri yapan etkenlerdir.Pencerelerin alçak montajı, dış dünya ile mükemmel bir bütünlük içinde olmanızın garantisidir.
Bırakın gün ışığı çatı katınızı genişletsin.
Aksesuarlar

Uzaktan kumanda
Yağmur sensörü
Perdeler
Ulaşılamayan yerler için çubuklu kontrol

Çatı Merdiveni

Çatı katı merdivenleri ile çatı katları daha rahat ve konforlu şekilde kullanılır. çatı katı merdivenleri ağaç veya alüminyum modelleri ile, isteğe bağlı olarak ısı yalıtımlı iki veya üç bölümlü olarak hazırlanmıştır.
Sağlam ve uzun ömürlü kostrüksiyon yılların deneyiminin bir sonucudur. Orta destek ile emniyetli kullanım, geniş basamaklar ve eğim açısının hassas ayarlama sistemiyle ayarlanması - çatı katı merdivenlerini güvenli kılar. Montajı ve planlaması problemsizdir, yer kaplamaz, göze batmaz ve böylece odanın dekorasyonuna uyum sağlar.
Sağlam konstrüksiyon ve tüm ağaç kısımlarının emprenye edilmiş olması nedeniyle uzun ömürlüdür.

Çatı çıkış kapağı

GVT özellikle çatı çıkış kapağı olarak tasarlanmıştır. Yaşanan odalar için tavsiye edilmemektedir.

Siyah poliüretan çerçeve ve siyah alüminyum kanattan oluşmaktadır.

Kanat isteğe göre sağ ya da sol tarafa monte edilebilir ve yana açılımlıdır. Açıkken üç farklı konumda sabitlenebilir. 90o'ye kadar açılabilir.

GVT çatı çıkış kapağı olarak kullanıldığı takdirde, kasasının alt kısmına basılmasında hiçbir sakınca yoktur.

GVT, tüm çatı kaplama malzemelerine uyumlu birleşik yağmur oluğu ve etekliği ile birlikte sunulmaktadır.

Montaj eğimi 20o-65o.

Çatı Tamiri ve Tadilatın Tam Zamanı Çatı Katı Modelleri
Çatı Modelleri Çatı malzemeleri orman ürünleri

 SERVİS VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Kadıköy - Üsküdar - Maltepe - Koşuyolu - Göztepe - Acıbadem - Ümraniye - Atekent - Gülsuyu - Kartal - Rahmanlar - Pemdik - Kaynarca - Tuzla içmeler - Tuzla Şifa Mah.- Güzelyalı - Gebze - başıbüyük - Suadiye - Fenerbahçe - Caddebostan - çengelköy - Kanlıca - Çubuklu - Beykoz - Kavacık - Acarlar - Çavuş başı - Çekmeköy - Dudullu - Sarıgazi - Taşdelen - Kurtköy - Şile - Ağva - Samandıra - Sultanbeyli - Sancaktepe - Yenidoğan - Alemdağ -  Levent - Sarıyer - Maslak - Zeytinburnu - Etiler - Nispetiye - Seyrantepe - Kağıthane - Çağlayan - Şişli - Karaköy - Bomonti - Osmanbey - Rumeli Cad. - Vatan cad. - Vali konağı  Cad. - Mecidiyeköy - Okmeydanı - Bakırköy - Bağcılar - Esenler - Avcılar - Esenyurt - Fulya - Tarabya - Merter -   Gazi osman paşa - Sultan çiftliği


 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !